Напередодні початку нового навчального року за ініціативи Кіровоградської єпархії УПЦ та Обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів «Серце матері» та ГО «Об?єднання батьків дітей з особливими потребами» була організована акція «Портфелик для особливих діток».

pop1Протягом місяця збирали канцтовари і кошти. Зокрема, у Спасо-Преображенському Кафедральному соборі, повідомляється на офіційному сайті Кіровоградської єпархії УПЦ, були поставлені спеціальний столик для зібрання канцтоварів та скринька для коштів. Спільними зусиллями вдалося зібрати близько 3000 тисяч гривень, більш як 300 зошитів, 12 наборів кольорових олівців, 15 альбомів для малювання, 5 — наборів фарб, 10 наборів кольорової бумаги, 10 щодеників, 6 пеналів, обкладинки для зошитів, ручки, олівці. Цього року вдалося зібрати канцелярські набори 35 дітям з особливими потребами .

Зібранні в ході акції канцтовари, 30 серпня, у Спасо-Преображенському Кафедральному соборі були врученні архієпископом Кіровоградським і Новомиргородським Іоасафом нужденним дітям.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

пять + 20 =