Сьогодні, 5 вересня, в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбувся екологічний форум, ініціатором проведення якого виступили Всеукраїнська екологічна громадська організація «Мама-86» та ГО «Територія успіху».

До участі в екологічному форумі в якості експертів були залучені представники органів місцевого самоврядування, управління екології, ДСНС України в області та громадські активісти. Також активну участь в форумі прийняли студенти біологічного факультету КДПУ ім. В. Вінниченко.

Основною метою форуму, яку переслідували його організатори, привернути увагу громадськості до існуючих екологічних проблем та змінити ганебну практику, коли всі природоохоронні програми пишуться чиновниками без урахування думок громадськості.

На початку форуму, голова ГО «Територія успіху» Інга Дудник повідомила, що напередодні форуму в соціальних мережах було проведено опитування, за допомогою якого організатори форуму намагалися окреслити коло проблемних питання, які хвилюють мешканців обласного центру в галузі екології міста.

Так, за результатами інтернет-опитування стало відомо, що найбільше хвилюють громадян питання щодо утилізації відходів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, розчистки русла річок, спалювання стерні та сухого листя, поганої якості питної води, відсутності централізованої каналізації в приватному секторі. Окремо, учасники форуму, звертали увагу на недостатню екологічну культуру серед населення.

Обговорені на екологічному форумі проблемні питання його організатори опрацюють з експертами та згодом, до 1 листопада, передадуть до управління земельних відносин та охорони навколишнього середовища в якості пропозицій до міської природоохоронної програми. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

восемнадцать − шестнадцать =