В Кіровоградi спеціальна комунальна техніка, яка працюватиме на дорогах міста взимку, вже готова до роботи. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
Як повідомили в КП “Кіровоград – Універсал 2005”, переобладнання спецтехніки і оснащення її засобами для бортьби з льодом  і снігом розпочалося 1 листопада.
До боротьби з негодою в обласному центрі працівники комунального підприємства підготовили 4 піскорозкидувачі, 6 плунжерно-щіткових очисників, 8 самоскидів і навантажувачів, 6 підмітально-прибиральних тракторів та 2 автогрейдери.
У достатній кількості заготовлені і  посипкові матеріали: вже закуплено 254 тони солі, а також оголошено торги на 10 тис. тон відсіву через електронну систему публічних закупівель ProZorro.
Для ефективного використання наявної техніки вся територія Кіровограда розподілена на умовні сектори, а комунальники мають чіткий розроблений графік цілодобового чергування техніки та маршрути прибирання міста. Тож люди і техніка вчасно і оперативно реагуватимуть на зміну ситуації  в умовах ожеледиці та сильних снігопадів. tehnika-zima

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

6 + 19 =