Громадська рада при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького відтепер діє в правовому полі. Положення про Громадську раду затвердив виконавчий комітет на своєму засіданні  8 листопада. Про це повідомили «Флюгер NEWS» у преес-службі міської ради.

— Проект рішення  пройшов довгий шлях обговорень і погоджень, відзначив начальник відділу з питань внутрішньої політики  Сергій Запорожан. – А Громадська рада діє у Кропивницькому з квітня поточного року.
Члени виконкому врахували під час голосування зауваження юридичного управління. Тож у Положенні зазначено, що Громадська рада  є тимчасовим консультативним дорадчим органом, вона має  право отримувати від міської ради інформацію про всі видатки з бюджету міста. Проте, наприклад, доступ до документації   про господарську діяльність виконавчих органів і комунальних підприємств  суперечить чинному законодавству України.
Під час засідання велася дискусія і щодо кількісного складу Громадської ради. За рекомендацією Кабінету Міністрів України у раді може бути не більше 35 членів – громадських організацій.
Враховуючи місцевий досвід, секретар міської ради Андрій Табалов підкреслив необхідність дати можливість проявити себе на користь громади і працювати усім громадським організаціям, що висловили таке бажання.
Тож стано на сьогоднішній день у Громадській раді Кропивницького залишається 78 членів. За пропозицією міського голови Андрій Райкович до питання кількісного складу Громадської ради повернуться пізніше, перед її переобранням через два роки.
А за цей час варто вести статистику відвідувань громадськими організаціями засідань ради і активності у роботі. Поки що 20 членів ГР вже отримали попередження про виключення за пропуки засідань та ігнорування роботи в комісіях.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

15 + восемь =