SONY DSC

Створення у Кропивницькому парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк «Перемоги» відтерміновується. Про це повідомили «Флюгер NEWS» у прес-службі міської ради.

Міська рада не підтримала проект рішення про передачу КП «Кіровоград-Благоустрій» в постійне користування земельної ділянки  для його розміщення.
Проектом рішення передбачалося відведення земельної дiлянки у постiйне користування для обслуговування та збереження парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва мiсцевого значення «Парк «Перемоги» площею понад 50 га.
За інформацією депутата міської ради Михайла Демченка, не вся земля зеленого масиву набуває статусу парку – пам’ятки і у нього не визначені межі. За пропозицією депутата Олександра Шамардіна проект відкладений і відправлений на детальне вивчення.
2016 –ий рік не є щасливим для парку “Перемоги” у Кропивницькому. Цьогоріч була  можливість використати  10 мільйонів гривень  інвестицій з державного бюджету. Але, оскільки не вдалося визначити межі парку і передати його на баланс комунального підприємства, цільова державна субвенція була перерозподілена на інші цілі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

5 × один =