????????????????????????????????????
15 листопада до обласного центру прибули депутати обласного дитячого парламенту, які представляють молодь усіх міст та районів області. У сесійній залі обласної ради вони провели, п’яту за рахунком, сесію одинадцятого скликання. Про це «Флюгер NEWS» повідомили у прес-службі Кіровоградської ОДА.

Засідання розпочалося в урочистій обстановці з виконання Державного гімну України та гімну парламенту дітей, після чого вітальне слово передали «дорослим керівникам» – голові облдержадміністрації Сергію Кузьменку та голові обласної ради Олександру Чорноіваненку. – Мені надзвичайно приємно сьогодні спілкуватися з прогресивною молоддю, яка представляє різні території Кіровоградщини. Вже невдовзі ви залишите шкільні парти і отримаєте широкі можливості, щоб реалізувати себе у дорослому житті. Багато з вас активно цікавиться політикою, бере участь у громадській діяльності і у майбутньому братиме участь у місцевому самоврядуванні, ухвалюючи важливі для нашої області і держави рішення, – зазначив Сергій Кузьменко.

– Участь у політичному житті передбачає не лише застосування громадських прав, це також й величезна відповідальність перед своїм народом і державою. Тож бажаю, щоб ви визначилися, до чого прагнете у цьому житті, ким себе бачите у майбутньому і яку користь зможете принести Україні, – відзначив голова облдержадміністрації, звертаючись до юних парламентарів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

пять × 4 =