Не дивлячись на протести персоналу пологового будинку № 2, кіровоградські депутати таки вирішили оптимізувати мережу лікувально-профілактичних закладів міста шляхом об’єднання пологового будинку № 1 та пологового будинку № 2 ім. «Святої Анни».

Про це повідомляє «Флюгер NEWS» посилаючись на прес-службу міської ради.

За прийняття цього рішення віддали свої голоси 27 депутатів міської ради.

Отже, питання, розгляд якого тривав у місті декілька років, знайшло своє вирішення.

На думку заступника начальника управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Лариси Кудрік, прийняте рішення дозволить не тільки значною мірою підвищити якість надання медичних послуг, а й врятувати обидва колективи  пологових будинків від невідворотних скорочень  через  необхідність приведення ліжкового фонду до нормативів.

Своїм рішенням, міська рада призначила комісію з реорганізації пологового будинку № 2 ім. «Святої Анни» на чолі із заступником міського голови Наталією Дзюбою.
Утворена комісія має повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи в порядку, передбаченому чинним законодавством України, оприлюднити у встановленому порядку повідомлення про реорганізацію пологового будинку № 2 ім. «Святої Анни»,  порядок і строки заявлення кредиторами вимог до нього та здійснити всі необхідні заходи у встановленому законодавством порядку. Завершальним етапом стане  подача передавального акту на затвердження міській раді.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

три × 5 =