У Кіровоградській міській раді відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна. Про це повідомляє «Флюгер NEWS» посилаючись на прес-службу міської ради.
Комісія вирішила, що з метою забезпечення безпосередньої організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у випадку виникнення надзвичайної ситуації  об’єктового рівня на території Кропивницького керівником робіт з ліквідації її наслідків призначатиметься керівник виконавчого органу міської ради (відповідно до розподілу функціональних повноважень) або керівник комунального підприємства (закладу) за напрямками діяльності.
Члени комісії також затвердили перелік керівників первинної ланки  ліквідації надзвичайної ситуації (події) об’єктового рівня відповідно до галузевих спрямувань. та Положення про міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

5 − пять =