У наступному, 2017 році, весь громадський транспорт у Кіровограді має бути забеспечений  електронними диспетчерами. Про це повідомляє «ФлюгерNEWS» з посиланням на прес-службу міської ради.

Таку вимогу перед профільним управління розвитку транспорту та зв’язку поставив міський голова Андрій Райкович під час наради з керівниками виконавчих органів сьогодні, 28 листопада.
— Електронне диспетчерування має стати безперечною умовою укладення договорів з транспортними підприємствами на пасажирські перевезення у Кропивницькому на 2017 рік, — наголосив Андрій Райкович.
Очільник міста також звернув увагу управління розвитку транспорту та зв’язку на стан маршрутних таксі, що виїжджають вранці на маршрути.
— Їду сьогодні на роботу і бачу, що 55-а маршрутка вся обписана матюками, — зазначив Андрій Райкович. — Це ж бачать діти, які ідуть до школи. Машина до того ж ще й брудна. Чому перевізники не слідкують за тим, в якому стані вранці маршрутки виїжджають на маршрути, чому водії не стежать за цим? Негайно слід провести із ними роз’яснювальну роботу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

5 × 1 =