За інформацією директора  міського РЕМ     ПАТ “Кіровоградобленерго”  Миколи Гершкула, відтепер за споживання електроенергії необхідно вносити передплату. Про це повідомляє «ФлюгерNEWS» з посиланням на прес-службу міської ради.
Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визнала інформацію такою, що потребує вжиття негайних заходів реагування і розглянула ситуацію на своєму екстреному засіданні 30 листопада.
Комісія доручила юридичному управлінню міської ради  до 10 грудня 2016 року надати правову оцінку вимогам РЕМ ПАТ “Кіровоградобленерго” у Кіровограді щодо попередньої оплати електроенергії комунальним підприємствам та бюджетним установам міста.
Комунальним підприємствам, установам  та організаціям міської ради до вивчення питання юридичним управлінням рекомендовано утриматися від підписання додаткових угод  щодо попередньої оплати електроенергії.
У той же час, відповідно до прийнятого рішення, житлово-експлуатаційні підприємства міста до 02 грудня 2016 року повинні оприлюднити на сайті міської ради нові тарифи для населення за спожиті комунальні послуги.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

5 × 3 =