КП «Теплоенергетик» загрожують примусово обмежити газопостачання. Про це на чрезвичайній нараді 30 листопада повідомив заступник міського голови Олександр Мосін. Про це повідомляє «ФлюгерNEWS» з посиланням на прес-службу міської ради.

До КП «Теплоенергетик» надійшов лист-попередження від ВАТ «Кіровоградгаз» про те, що з 30 листопада на підприємстві буде обмежено газопостачання. З цього приводу і було проведено позачергове засідання комісії.

Проте мова йде не про повне відключення, а про обмеження об’ємів постачання заявив  заступник голови правління ВАТ «Кіровоградгаз» по обліку газу Андрій Петровський. За його словами, КП «Теплоенергетик» вже близько року не укладає необхідних договорів з «Нафтогазом» України. Тому фактично теплопостачальне підприємство користувалось природним газом несанкціоновано.

За інформацією Андрія Петровського, за січень-квітень поточного року КП «Теплоенергетик» відібрав 3 млн. 362 тис. м? газу та ще 1 млн. 572 тис. м? – за жовтень — несанкціоновано.

Директор КП «Теплоенергетик» Тетяна Соколенко зазначає, що підприємство вже протягом року намагається врегулювати дане питання.

Наразі КП «Теплоенергетик» має підписані договори на постачання послуг для населення та бюджетних установ, які були підписані у січні поточного року.

Єдиним вирішення проблеми є врегулювання питання укладання договору. Для цього, за словами Олександра Мосіна, він та керівництво КП «Теплоенергетик» завтра зустрінеться із заступником міністра профільного міністерства, щоб розробити шляхи вирішення ситуації та погашення заборгованості.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

два + 11 =