Як в існуючих реаліях у Кіровограді організувати ефективну систему теплозабезпечення житлового фонду і об’єктів соціальної інфраструктури обласного центру?

 Відповідь на це питання шукатимуть спільно міська влада і теплогенеруючі підприємства міста на робочій нараді, яка відбудеться 7 грудня.

Заступник міського голови Олександр Мосін доручив керівникам теплових підприємств підготувати для наради необхідну інфографіку, де мають бути позначені всі об’єкти, які отримують тепло від ДП “Кіровоградтепло” та КП “Теплоенергетик” та кількість абонентів у всіх багатоквартирних будинках, що користуються послугами централізованого теплопостачання. Про це повідомляє «Флюгер NEWS» з посиланням на прес-службу міської ради.

Олександр Мосін також звернув увагу, що перспектива обмеження газопостачання “дамокловим мечем” висить над “Теплоенергетиком”. Одним із шляхів вирішення проблеми  налагодження стабільного газопостачання може бути фінансова допомога  комунальному підприємству з міського бюджету для погашення заборгованості за спожитий газ. Розглядається питання виділення підприємству 9,6 мільйонів гривень.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

восемь + один =