Зареєстрована на сайті Кіровоградської міської ради електронна петиція «Жителі Кропивницька за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику» набрала понад 450 голосів, тобто вона буде обов’язково розглянута міською радою.

В тексті петиції підняті питання кризових явищ у економіці: стрімкого росту цін і тарифів, скорочення соціальних програм та зростання безробіття.

На думку автора петиції все це стало можливим після скорочення товарообігу між країнами СНД та головним чином з Російською Федерацією.

З метою недопущення подальшого зубожіння нашого народу, петицією пропонується проводити більшу свідому, національно-орієнтовану, патріотичну зовнішньоекономічну політику, а також активізувати негайне повернення традиційних ринків експорту наших товарів, для збільшення валютної виручки та зменшення безробіття.
Також пропонуємо растворить міжурядову робочу групу між Україною та РФ, як головуючою в СНД, націлену на розробку відповідної дорожньої карти.
Окрім того, автор петиції просить міську раду прийняти офіційне звернення від Кропивницького муніципалітету до Верховної ради та Президента України, в якому будуть враховані його пропозиції.

Пропонуємо вашій увазі текст петиції.

Стилістика оригіналу збережена.

Жителі Кропивницька за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політик

Шановний Андрій Павлович та депутати м. Кропивницьк! До вас звертається ініціативна група жителів Кропивницька як до народних обранців міста. Ми просимо, Вас, донести до відома уряду України наше нагальне прохання, яке життєво необхідне нашій державі.
Кризові явища в економіці наростають: стрімко зростають тарифи, соціальні програми скорочуються, збільшується безробіття.
Показник ВВП з 2014 року скоротився у два рази. Мінекономрозвитку України прогнозує, що зростання ВВП у першому півріччі 2016 року взагалі впаде з 1% до 0%. Україна втратила десять базисних пунктів індексу Конкурентоспроможності національного бізнесу. Купівельна спроможність населення знизилася у півтора рази.
Допомога міжнародних кредиторів кожного разу затримується, що спричиняє значні коливання курсу гривні. Умови допомоги такі як збільшення пенсійного віку, зняття мораторіїв на продаж землі та експорт лісу кругляка стають все біль і більш важкими для народу та Уряду. Така ситуація вказує на значне нерозуміння нашими іноземними партнерами того положення в якому ми потрапили через зовнішню гібридну агресію.
За словами нашого Президента, втрати від економічних санкцій з боку Росії сягнули 15 млрд. доларів США. Ми втратили від 90 000 до 120 000 робочих місць, а експортна валютна виручка скоротилася у шість разів. В той же час, економічна вигода від угоди про Ассоціацію з ЄС – мінімальна, через мізерні квоти, надані українським виробникам. В той же час значно скоротився товарообіг з країнами СНД (Білорусь, Казахстан, Молдова).
Таким чином, для недопущення зубожіння нашого народу, мі маємо проводити більшу свідому, національно-орієнтовану, патріотичну зовнішньоекономічну політику. Нам треба активізувати негайне повернення традиційних ринків експорту наших товарів, для збільшення валютної виручки та зменшення безробіття.
Для цього ми пропонуємо створити міжурядову робочу групу між Україною та РФ, як головуючою в СНД, націлену на розробку відповідної дорожньої карти.
Окрім того, ми просимо скласти офіційне звернення від Кропивницького муніципалітету до Верховної ради та Президента України з цим проханням.

Автор: Дудаев Олег Владимирович

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

пять × 2 =