З нагоди 73-ї річниці визволення Кропивницького від німецьких загарбників виконавчий комітет міської ради вирішив надати грошову допомогу шести ветеранам війни – визволителям міста у розмірі 1000 грн кожному. Про це повідомляє «Флюгер NEWS» посилаючись на прес-службу міської ради.

Допомогу від міської влади у сумі 3 тисячі гривень отримають і 79  учасників АТО. Відповідно до прийнятого рішення для надання такої матеріальної допомоги з міського бюджету буде виділено 237 тисяч гривень.
Відділ бухгалтерського обліку міської ради  отримав доручення виплатити грошові допомоги ветеранам війни – визволителям міста  на загальну суму 6000 гривень за рахунок коштів, передбачених для надання грошової допомоги до свят ветеранам війни та праці та учасникам антитерористичної операції на загальну суму   237 000 гривень за рахунок коштів, передбачених заходами щодо реалізації Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей-мешканців  Кіровограда на 2016 рік.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

два × два =