Бюджет обласного центру наступного року , за прогнозами фахівців, складатиме 2,042 мільярди гривень. Про повідомили «Флюгер NEWS» у прес-службі міської ради.

За інформацією начальника управління фінансів Кіровоградської міської ради Любові Бочкової, новий бюджет міста в 1,5 рази перевищуватиме показники бюджету 2015 року і на 37% більший за заплановані показники цьогорічного бюджету.
Із загального обсягу доходів бюджету податкові та неподаткові надходження розраховано у сумі  874 672,8 тис.грн, що в 1,1 рази перевищує очікуване виконання 2016 року
Обсяг видатків загального фонду міського бюджету, без урахування субвенцій з державного бюджету на соціальний захист населення, прогнозується у сумі 1 151 543,4 тис. грн та обрахований, виходячи із запровадження нового розміру мінімальної заробітної плати, згідно із рішенням Уряду, з 1 січня – 3 200 гривень та встановлення посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС у розмірі 1600 гривень.
Цьогоріч, відзначила Любов Бочкова, у міському бюджеті вперше передбачені кошти у сумі  3 мільйони гривень на реалізацію громадських проектів на території міста.
По результатам обговорення виконавчий комітет Кіровоградської міської ради погодив проект бюджету міста на 2017 рік та доручив фінансовому управлінню міської ради винести проект бюджету на 2017 рік на розгляд міської ради.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

одиннадцать + 20 =