У міській раді опрацьовуватимуть концепцію об’єднання громад. Про це, під час апаратної наради повідомив Кіровоградський міський голова Андрій Райкович. Повідомляє «ФлюгерNEWS» посилаючись на прес-службу міської ради.

Очільник міста відзначив, що ця робота надзвичайно серйозна та відповідальна, і виконати її необхідно якісно. Обласний центр не повинен стати донором, за рахунок якого житимуть інші території. Об’єднання має відбутись на основі партнерства.
— Моє завдання нашому економічному блоку – підготувати якісну, покрокову і розумну програму, де не буде популізму, а буде реальний план дій, який базуватиметься на засадах закону, – наголосив Андрій Райкович. — Тому ми повинні мати своєрідну «дорожню карту», по якій потрібно рухатися в цьому процесі. Обов’язково повинні бути фахові аналітичні матеріали різних варіантів об’єднання. Громада обласного центру і навколишні селищні громади мають знати як про умови, так і про переваги такого об’єднання.
Адрій Райкович акцентував також увагу на тому, що обговорювати тему об’єднання з селищем Новим є недоцільним – бо й зараз місто та селище є практично єдиним цілим. Об’єднання ж з іншими територіями має бути якісно опрацьоване.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

четыре + семнадцать =