Проблему відсутності у Кропивницькому притулку для безхатченків підняли депутати міської ради під час обговорення проекту бюджету на 2017 рік на сьомій сесії міської ради, яка відбулася вчора, 20 грудня. Про це повідомляє «Флюгер NEWS» посилаючись на прес-службу міської ради.

З відповідним зверненням до міської ради під час минулої сесії звернулися члени ГО “Милосердя”, які впродовж п’яти років надають безпосередню допомогу безпритульним.
Із керівником цієї громадської організації Володимиром Корчаченком мав зустріч секретар міської ради Андрій Табалов. Вони обговорили проблему, яка полягає у  складнощах із  оформленням земельної ділянки під будівлею, де члени “Милосердя” здійснюють ремонт для розміщення закладу з розміщення безхатченків.
— Ми зробимо все, щоб на  найближчому засіданні, де розглядатимуться земельні питання, врегулювати цю проблему, — відзначив секретар міськради.
Андрій Табалов також звернув увагу депутатів на той факт, що громадській організації, крім бюджетної підтримки, надзвичайно потрібна допомога з організацією харчування підопічних.
— Це може зробити будь хто,  у мене є  реквізити організації, — підкреслив секретар міської ради. – Я особисто надам таку допомогу. Якщо у вас є бажання, можете долучатися.
Депутат міської ради, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Краснокутський звернув увагу на головну проблему, яка заважає у Кропивницькому утворити повноцінний заклад для розміщення безпритульних.
— У нашому місті  є люди, які живуть за принципом: — “Ми підтримуємо колгосп, але не у нашому селі», — повідомив колгам депутат. — Як тільки вдається віднайти  приміщення, що підходить за параметрами для відкриття закладу, то відразу знаходяться ті, починають збирати підписи проти облаштування в їхньому мікрорайоні такого Центру безпритульних і налаштовувати мешканців на протестні акції. А кошти в бюджеті без того, щоб було на прикметі конкретне приміщення, передбачити неможливо.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

двенадцать + 3 =