В Кіровоградській міській раді під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна відбулось перше засідання організаційної комітету з визначення переможця конкурсу розробки єдиної адресної атрибутики.

До складу комісії також увійшли представники відділу культури і туризму, головного управління житлово-комунального господарства, управління містобудування та архітектури, керівники ЖЕО.
На розгляд комісії були представлені пропозиції від двох претендентів – підприємства «Антураж А» та ФОП “Антураж”. Вони запропонували два варіанти – простішу: інформація на синьому фоні білими літерами та стилізовану під  історичну, багатоколірну, з фотографіями. Відрізняються зразки табличок і матеріалом виготовлення, відповідно через це і їхня вартість теж різна.
Прийом заявок продовжено до 1 березня 2017 року. Свої пропозиції можуть надавати як підприємства-виробники, так і фізичні особи, участь у конкурсі безкоштовна.
До конкурсних робіт обов’язково додається заявка з відомостями про автора, що включають: прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронна адреса. Роботи надсилаються або подаються на розгляд в друкованому вигляді за адресою 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41 або на електронну адресу: guzhkg@krmr.gov.ua.
Голова комітету Олександр Мосін звернувся  до креативних громадян з прпопозицією проявити ініціативу та взяти участь розробці оформлення адресних табличок для вулиць рідного міста.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

пятнадцать + 14 =