Сьогодні, 28 грудня, у Кропивницькому на маршрути вийшли перші вісім з десяти нових тролейбусів «Дніпро-Т-3», придбаних за кошти міського бюджету. Про це повідомляє «Флюгер NEWS» посилаючись на прес-службу міської ради.

До кінця року надійдуть ще 10 машин, тобто дніпровські виробничники зі славетного «Південмашу» повністю розрахуються з кропивничанами за умовами контракту по закупівлі 20 тролейбусів.
Кропивницькі журналісти мали змогу першими оглянути це придбання у тролейбусному депо комунального підприємства «Електротранс» та проїхатись 10-м маршрутом, щоб переконатись у тому, що новий електротранспорт кращий, зручніший та комфортніший ніж ті старі машини, які, відпрацювавши свій ресурс, й до цього часу перевозять пасажирів Кропивницького.
Задоволений оновленням тролейбусного парку й директор КП «Електротранс» Олександр Луценко. Він повідомив, що найближчими днями особисто поїде у Дніпро, щоб забрати решту тролейбусів.
– Поповнення новими транспортними засобами дозволять відкрити у місті нові маршрути, такі як №7, який з’єднає аеропорт та залізничний вокзал, та №9 (вул. Жадова – залізничний вокзал) через центр міста, – поділився планами Олександр Луценко. – Далі будемо думати, як нам покращити транспортну мережу, щоб повністю задовольнити потреби містян у пасажирських перевезеннях та задіяти наявні електрифіковані маршрути. Паралельно з новим транспортом на маршрутах працюватимуть і старі, капітально відремонтовані, тролейбуси. Частину транспортних засобів підприємство нині орендує, тож їх буде повернуто власнику, що у подальшому дозволить вивільнити кошти, не витрачати їх на орендну плату, а спрямовувати на розвиток підприємства.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

семнадцать + пять =