Мешканці Завадівки у Кропивницькому сплачуватимуть за послуги водопостачання на одному рівні з жителями інших мікрорайонів обласного центру. Відповідні зміни до тарифу на послугу з централізованого водопостачання, яка надається Інгульською шахтою ДП “Східний гірничо-збагачувальний комбінат” вніс виконавчий комітет міської ради. Про це повідомляє «Флюгер NEWS» з посиланням на прес-службу міської ради.

Із моменту опрлюднення рішення, завадівці купуватимуть воду по ціні  9,216 грн/куб.м  із ПДВ. Як повідомила заступник начальника управління економіки міської ради Аліна Пузакова, Інгульська шахта ДП “Східний гірничо-збагачувальний комбінат” звернулася до міської влади з проханням підвищити тариф, який до цього складав 5,5  грн/куб.м, у зв’язку із суттєвим підвищенням мінімальної заробітної плати та вартості енергоносіїв. За її словами, величина економічно обгрунтованого тарифу на водопостачання, яке здійснює шахта, складає 10,12 грн/куб.м  і збитки підприємство покриватиме за власний рахунок.
Виконком доручив Інгульській шахті  повідомити споживачів про зміну вартості послуги з централізованого водопостачання у відповідності з чинним законодавством.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

пятнадцать − 4 =