Сьогодні, 7 січня, у міській раді відбулося перше засідання міського оперативного штабу з подолання наслідків ускладнення погодних умов на території  Кіровограда. Про це «Флюгер NEWS» повідомили у прес-службі міської ради.

Головував на засіданні заступник міського голови Олександр Мосін. Про виконання заходів, направлених на подолання наслідків негоди доповіли заступник начальника головного управління житлово – комунального господарства Юлія Яндович, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій  Коваленко, керівники комунальних і житлово – експлуатаційних підприємств міста.

За результатами наради було відкориговано  план спільних дій  та поставлені відповідні завдання керівникам виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста щодо подальшої роботи в подоланні наслідків снігопаду в умовах низьких температур.

За прогнозом синоптиків, на території обласного центру із 15.00 продовжиться снігопад, тож комунальники у посиленому режимі готуватимуть свою техніку до роботи в чергову нічну зміну.

У свою чергу, оперативний штаб звертається до керівників підприємств, установ та організацій міста, торговельних закладів з проханням підтримати акивні дії комунальників і навести лад на своїх прилеглих територіях, особливо на тротуарних зонах, не допустити накопичення снігових заметів.

Міська влада також висловлює вдячність усім власникам автомобільного транспорту, які дослухалися рекомендацій та прибрали свої автомобілі із узбічч доріг у центральній частині міста та на магістралях руху пасажирського транспорту та звертає увагу на необхідність забезпечення нормальних умов роботи снігоочисної техніки і вночі із 7 на 8 січня.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

три × четыре =