Комунальники Кiровограда не залишаються один на один зі сніговою стихією. На допомогу їм приходить соціально відповідальний бізнес, депутатський корпус, колективи підприємств, установ та організацій, мешканці багатоповерхівок і приватного сектору. Про це «Флюгер NEWS» повідомили у прес-службі міської ради.

Як повідомила під час апаратної наради заступник начальника головного управління житлово – комунального господарства Юлія Загоруйко, одними з перших надали допомогу у звільненні міста від снігового полону та у забезпеченні сталої життєдіяльності громади депутати міської ради Сергій Калапа, Олександр Цертій та Ігор Голофаєв. За їхнього сприяння снігоочисна техніка працювали на територіях ЖЕО №2, ЖЕО №1 та на вулицях і у дворах мікрорайону Нова Балашівка у Кiровоградi.

Юлія Загоруйко висловила слова щирої вдячності усім небайдужим мешканцям обласного центру, які взяли активну участь у боротьбі зі сніговими заметами та ще раз нагадала власникам магазинів, кафе, ринків, банків, аптек, АЗС та інших комерційних

об?єктів про адміністративну відповідальність за неналежне утримання прилеглої території і закликала їх до активності та своєчасного прибирання снігового покрову для комфортного пересування мешканців.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

два × 1 =