Сьогодні, 27 січня, у Кіровограді вшанували пам’ять жертв Голокосту: ця трагедія в часи Другої світової війни забрала життя у понад 6 мільйонів жертв. Про це повідомили «Флюгер NEWS» у прес-службі міської ради.

Для вшанування невинно загиблих містяни прийшли до великої хоральної синагоги в обласному центрі. Тут зібрались представники єврейської общини, громадськість міста. Одним із перших квіти до монументу поклав міський голова Андрій Райкович.

Заступник міського голови Наталія Дзюба у своєму слові відзначила надзвичайну роль українців – праведників миру, які під загрозою смертної кари рятували єврейських жінок, чоловіків і дітей від нацистів.

— Якби не ці люди, жертв серед єврейського народу було б набагато більше, — відзначила Наталія Дзюба. — Ми повинні постійно пам’ятати, що добро у світі не має національних кордонів.

Трагедією світового масштабу назвав Голокост голова обласної  Спілки вірмен України Тігран Хачатрян – “Вірменський народ разом з українцями добре пам’ятають ті страшні часи. У майбутньому всі люди повинні жити в мирі, злагоді та укріплювати міжнародні зв’язки”.

Після покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Голокосту, у приміщенні синагоги відбулася презентація книги Василя Даценка “За те, що євреї”.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

5 + два =