Транспортний патруль у Кропивницькому продовжує перевірку транспортних підприємств щодо дотримання ними умов договорів на право перевезення пасажирів та відповідності їх роботи паспорту маршрутів. Про це повідомили «ФлюгерNEWS» у прес-службі міської ради.

Доручення організувати таку перевірку надав міський голова Кропивницького Андрій Райкович і її системне проведення має стати додатковим стимулом підвищення якості пасажирських перевезень в обласному центрі.
Перевірку здійснює спеціально створена комісія, куди увійшли представники управління розвитку транспорту та зв’язку, обласного управління Укртрансбезбеки та членів Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.
Цього разу транспортний патруль відстежував режим руху маршрутних таксі  № 4, 5-а, 8, 18, 103 та 126 і за результатом склав відповідні акти.
Перевірка, яка тривала із 20.00 до 22.00 виявила, що маршрутні таксі за маршрутами № 4, 5-а та 8 працювали за графіком. Інтервал руху в середньому склав 10-15 хв. Комісія також встановила, що  на маршрутах № 18 та №126 відсутні транспортні засоби після 20.00, а на маршруті № 103 транспортні засоби відсутні після 21.00. Керівникам підприємств, що обслуговують вищевказані маршрути направлено відповідні листи та копії актів.

На останній нараді начальника управління розвитку транспорту та зв’язку Олександра Вергуна з керівниками підприємств – перевізників досягнута домовленість щодо залучення до роботи транспортного патруля представників транспортних підприємств та громадських організацій, які представляють інтереси перевізників. На думку учасників наради, таке представництво дозволить підвищити ефективність комунікацій між владою, як організатором перевезень і їх виконавцями та зробить дієвішим контроль на пасажирських маршрутах.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

3 × 4 =