Депутати обласної ради підтримали ініціативу депутата Людмили Давиденко про забезпечення інформаційного супроводження питання щодо установлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград». Про це повідомляє «ФлюгерNEWS» з посиланням на прес-службу обласної ради.

У прийнятому рішенні від 10 березня 2017 року № 255, підписаному головою обласної ради Олександром Чорноіваненком, зокрема, йдеться:

« у зв’язку із численними зверненнями мешканців Кіровоградської області про непрозорість підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення, з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів та недопущення їх необґрунтованого підвищення, для забезпечення законодавчо встановленого права територіальної громади на громадські обговорення соціально важливих питань, враховуючи підпорядкування ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Кіровоградській обласній раді,обласна рада ВИРІШИЛА:

  1. Зобов’язати ОКВП «Дніпро-Кіровоград» забезпечувати інформаційне супроводження питання підвищення тарифів, з поясненням тарифів, їхніх складових для всіх категорій споживачів та обгрунтуванням зміни тарифів відповідно до вимог чинного законодавства України, в кожному населеному пункті, де споживачі отримують такі послуги.
  2. Заборонити ОКВП «Дніпро-Кіровоград» застосовувати підвищені тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград», які встановлені НКРЕ, без виконання пункту 1 даного рішення.
  3. Доручити голові Кіровоградської обласної ради Чорноіваненку О.А. створити тимчасову контрольну комісію обласної ради, включивши до неї по два представника від кожної депутатської фракції, для підготовки висновку щодо економічного обґрунтування підвищення тарифів (причин зміни тарифу, його структури тощо) на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград»…

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

два + десять =