В обласному центрі продовжується робота над створенням Статуту територіальної громади міста. Довгий час робоча группа із 22 членів, 11 депутатів, 6 працівників виконавчих органів та 5 громадських активістів, скликана для опрацювання документу, не могла зібратися через відсутність кворуму. Не змогли зібратися ініціатори написання Статуту і сьогодні, 31 березня. Про це повідомили «ФлюгерNEWS» у прес-службі міської ради.

У той же час, про важливість прийняття нової редакції Статуту територіальної громади наголосила депутат міської ради Валентина Яремчук, яка підготувала відповідне звернення, закликаючи максимально прискорити всі процедури.

— На жаль, так, у нас є проблема зібрати кворум, — відзначив голова робочої групи, секретар міської ради Андрій Табалов. – З боку міської влади немає жодних зволікань, ми хочемо, щоб цей документ вийшов якісним і якнайшвидше був прийнятий. Головним чинником гальмування роботи залишається сьогоднішня ситуація у міській раді. Половину складу комісії – депутати міської ради. Я запропонував чіткий графік проведення сесій. Сьогодні цей графік порушений, що тягне за собою, відповідно, і збій у роботі всіх комісій, робочих групп, в яких працюють депутати.

Андрій Табалов запропонував членам групи не припиняти роботу на Статутом, але дещо змінити форму роботи і більше працювати дистанційно, щоб до кінця весни вийти на результат.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

8 − 6 =