Підприємці обласного центру можуть розраховувати на фінансову підтримку міського бюджету у реалізації власних цікавих бізнес-проектів. На цьому акцентував увагу начальник управління економіки міської ради Андрій Паливода під час прес-конференції. Про це повідомляє «ФлюгерNEWS» з посиланням на прес-службу міської ради.

— На 2017 рік у міському бюджеті  передбачені кошти у сумі 60 тисяч гривень для фінансової допомоги авторам цікавих бізнес-ідей, — відзначив Андрій Паливода. – Поки що такою можливістю не скористався жодний підприємець, у той час, як минулого року у такий спосіб було реалізовано два бізнес-проекти.

За інформацією начальника управління, такий проект  реалізується спільними зусиллями міської влади і Регіонального фонду підтримки підприємництва в області. Фонд співфінансує допомогу підприємцям, але його кошти надаються у вигляді безпроцентного кредитування.

Тож у кого є перспективні бізнес-плани, необхідно терміново заявити про них до управління економіки міської ради, закликав Андрій Паливода.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

4 × 2 =