Громадяни, які мають бажання підтримати своїм голосом електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету мають ідентифікуватися на офіційному веб-сайті міськради чи на сайтах громадських об’єднань. Про це повідомили «ФлюгерNEWS» у прес-службі міської ради.

За словами начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян міської ради Оксани Пономарьової, міська рада 15 березня 2017 року внесла зміни до власного рішення від 29 березня 2016 року № 142 “Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету”, якими передбачається, що “…громадянин, який бажає представити свою позицію щодо петиції, заповнює спеціальну форму, яка розміщена на офіційному веб-сайті Кіровоградської міської ради або на веб-сайті громадського об’єднання.

Під час заповнення форми громадянин зазначає своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, адресу електронної пошти, номер телефону та активує позначку “Підтримую”.

Громадянин, який бажає представити свою позицію щодо петиції, повинен ідентифікуватися на веб-сайті Кіровоградської міської ради або на веб-сайті громадського об’єднання за допомогою електронних систем ідентифікації “Вank-ID”, “сервісу коротких повідомлень” (SMS), електронного цифрового підпису”.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

17 + один =