Багато шуму у місцевих кіровоградських ЗМІ наробив першотравневий мітинг, що відбувся 1 травня, в Кіровограді, на площі перед міськвиконкомом. Як його тільки не називали і «комуністичний шабаш», і «антидержавницький мітинг» і таке інше. За коментарем відносно того,  що ж насправді відбувалося на мітингу «Флюгер NEWS» звернувся до Юрія Грачова, одного з його організаторів.
  • Так, дійсно, деякі представники ЗМІ подаючи інформацію про першотравневу акцію багато чого перекрутили. Причина тому їх помилкове поняття про патріотизм. Мабуть вони вважають патріотом тих, хто розмахують на майданах державним прапором, або тих, хто дружньо і голосно вигукує патріотичні гасла на кшталт «Слава Україні!».  Так, під час нашого мітингу, ми не кричали так званих патріотичних гасел (чим мабуть і викликали обурення у національно свідомих громадян), а навпаки ми висловлювали свою тривогу та невдоволення щодо постійного наступу на соціальні права громадян, мізерні пенсії і зарплатню, захмарні ціни на продукти харчування і товари першої необхідності та космічні тарифи за житлово-комунальні послуги.  В цьому контексті, я вважаю, що всі ми, громадяни України, незалежно від наших політичних поглядів, і комуністи, і націоналісти, і безпартійні, всі без винятку однаково пограбовані діючою владою. А тому досить шукати ворогів. У нас один, спільний ворог – олігархи та їх представники у владних кабінетах.   В цій ситуації було б цілком логічним всім і лівим, і правим, і центристам виступити проти пограбунку України, проти злиденного життя простого українця, — зазначив Юрій Грачов.

На завершення розмови, Юрій Грачов, висловився щодо професіоналізму деяких місцевих журналістів. На його думку є дуже прикрим фактом те, що ті, хто називають себе журналістами, у супереч журналістській етиці допускають можливість використання ЗМІ для необ’єктивного висвітлення тієї чи іншої події та демонструють у своїх публікаціях особисту неприязнь по відношенню до об’єкта публікації.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

3 × пять =