Протягом двох днів на території області заплановано проведення більше 120 масових заходів, участь у яких візьмуть десятки тисяч жителів та гостей регіону. Зважаючи на це, працівники поліції посилено слідкуватимуть за дотриманням правопорядку. Про це «Флюгер NEWS» повідомили у прес-службі ГУ НП в Кіровоградській області.

У день Пам’яті та примирення масові заходи відбудуться у 15 населених пунктах Кіровоградщини. До охорони публічного порядку буде задіяно близько 100 поліцейських.

9 травня у 44 населених пунктах відбудуться заходи, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Понад 400 працівників поліції забезпечуватимуть публічну безпеку і порядок.

Крім того, у вихідні та святкові дні до патрулювання у населених пунктах області додатково буде задіяно у середньому 200 поліцейських. Допомагатимуть працівникам поліції також представники громадських формувань.

Правоохоронці звертаються до громадян із проханням не допускати порушень порядку, а також виявляти пильність, особливо у місцях масового перебування людей. Якщо ви помітили залишені без нагляду речі, підозрілі предмети чи осіб, поведінка яких викликає підозру щодо можливого вчинення ними протиправних дій, негайно інформуйте про це органи поліції за номером «102».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

3 + двенадцать =