Днями, в Новоукраїнці відбувся мітинг-реквієм, на якому було вшановано пам’ять загиблих військовополонених у концентраційному таборі на ст. Адабаш у роки Другої світової війни. У заході взяли участь ветерани війни, представники влади та громадськості, учні новоукраїських шкіл. Про це повідомляє «Флюгер NEWS» посилаючись на сайт Новоукраїнської міської ради.

З особливою увагою, учасники мітингу-реквієму слухали ветерана війни, Клименко Іван Григорович одного із тих, кому довелось не лише визволяти рідну землю від загарбників, а й бути свідком трагічних подій, що розгортались у окупованій Новоукраїншині, зокрема знущань над в’язнями концентраційного табору. Він закликав пам’ятати про страшні події війни та зробити все можливе, щоб полум’я війни ніколи не нищило долі людей. Іван Григорович подякував  усім, хто турбується про ветеранів, упорядковують пам’ятники, меморіали минулої війни, виховує патріотів і захисників Батьківщини.

По завершенню заходу громадяни поклали квіти до пам’ятника жертвам фашизму, а новоукраїнські митці та учні міських шкіл виконали зворушливі пісні про минулу війну.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

1 × один =