Завершилися процедура електронних торгів із закупівлі 20 великогабаритних громадських автобусів для роботи на маршрутах Кропивницького. Визначився переможець, який здійснюватиме поставку транспортних засобів комунальному підприємству “Електротранс”. Про це «Флюгер NEWS» довідалося у прес-службі міської ради.
ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН» за 69 мільйонів 579 тисяч. 900 гривень, при стартовій пропозиції 70 мільйонів гривень, доправить до обласного центру двадцять автобусів МAЗ-103 486, обладнаних відкидним трапом, системою GPS навігації з трекером, відеореєстрaтором з режимом двосторонньої зйомки та системою відеоспостереження із чотирьох відеокамер.
— На даний час члени тендерного комітету підприємства готують повідомлення про намір укласти договір з компанією-переможцем, — повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун. — Договір, згідно із чинним законодавством про публічні закупівлі, можна буде укласти вже за 10 днів.
У той же час, у профільному управлінні вже готові пропозиції щодо маршрутів, на яких будуть курсувати нові автобуси.
— При розрахунках маршрутів ми, у першу чергу, враховуємо звернення громадян міста, які надходили до міської ради з пропозиціями покращити якість пасажирських перевезень, — відзначив Олександр Вергун. – Переважно це віддалені мікрорайони Кропивницького, звідки надходить найбільше скарг, особливо щодо роботи громадського транспорті у ранковий і вечірній час.
За інформацією керівника управління, нові автобуси планується задіяти на маршрутах №116 (Aрнaутове — Єгорова) – 2 од., №104а (Критий Ринок – площа Богдана Хмельницького) – 2 од., №103 (Урицького-Кільцева) – 2 од., №118 (Велика Балка – Центральний ринок) – 2 од., №111-Б (Стaрa Бaлaшівкa – Райцентр — Стара Балашівка) – 3 од., №274 (селище Нове – площа Богдана Хмельницького) – 5 од.
Автобуси працюватимуть повний робочий день: із 6.00 до 23.00, що дозволить створити у Кропивницькому повноцінне конкурентне середовище у сфері пасажирських перевезень і суттєво підвищить якість надання транспортних послуг, переконаний Олександр Вергун.
Нагадаємо, що наприкінці минулого року міська рада закупила для КП «Електротранс» 20 нових тролейбусів, які вже активно працюють на маршрутах громадського транспорту міста.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

одиннадцать + 4 =