З нагоди Міжнародного дня захисту дітей активісти Кіровоградського відокремленого підрозділу ГО «Жінки України за мир та стабільність» провели зібрання на якому обговорили проблеми, з якими стикаються діти та питання неналежного виконання Закону України «Про охорону дитинства».
Серед актуальних проблем дитинства в Україні, активісти жіночого руху Кіровоградщини відзначили: дитячу безпритульність, жорстоке поводження з дітьми, ріст самогубств у підлітковому віці і ін.
З болем у серці жінки говорили про ситуацію яка склалася на Донбасі, де гинуть люди, знищуються житлові будинки та об’єкти інфраструктури, де в цьому пеклі відбувається найстрашніше — смерть дітей, перетворення їх в фізичних і духовних калік.
По результатам зібрання активісти Кіровоградського відокремленого підрозділу ГО «Жінки України за мир та стабільність» ухвалили звернення на адресу керівників держави, в якому вимагають від можновладців розширити форми державної підтримки бідних сімей з дітьми, повернути пільги при вступі до вузів дітей-сиріт, відновити заходи для підтримки багатодітних сімей і забезпечення молодих сімей житлом і найголовніше – зупинити війну, повернути мир і спокій в Україну.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

14 + шесть =