Сьогодні, 6 червня, в міський раді відбулася прес-конференція начальника міської спецінспекції Андрія Максюти. Про це повідомили «Флюгер NEWS» у прес-службі міськради.
За інформацією Андрія Максюти, інспектори кардинально змінили підхід до складання протоколів і відповідальність нестимуть ті, хто скоїв порушення. Так сьогодні у місті перестали штрафувати пенсіонерів, які на вулицях продають власноруч вирощену городину. З такими наполегливо проводиться роз’яснювальна робота, бабусі запрошуються на ринки Кропивницького, де створені всі умови законної реалізації своєї продукції. У той же час, жорстко відстежуватимуться спроби реалізації м’яса, риби чи великих обсягів фруктів та овочів.
— Торгівля на асфальті, на жаль, має соціальну природу, — підкреслив начальник спеціалізованої інспекції. – Попит народжує пропозицію. І поки ми, містяни, будемо дозволяти собі купувати неперевірені товари із землі, поки і буде існувати така торгівля, не дивлячись на зусилля влади у намаганні ліквідувати це ганебне явище. Крім того, боротьба зі стихійною торгівлею була б набагато ефективнішою, якби патрульна поліція активніше співпрацювала з міською владою та виконувала власні повноваження у цій сфері.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

17 + 7 =