Днями в Кіровоградській ОДА відбулася нарада на якій Олександрії було вказано на те, що лімітні кошти по програмі «Доступні ліки» за квітень – травень використані на 83%. Про це «Флюгер NEWS» дізналися у прес-службі Олександрійської міської ради.
З відповідного приводу 8 червня міський голова Степан Цапюк провів нараду за участю профільного заступника Л. Сосни, начальника управління охорони здоров’я Т. Темник та представників аптек, які беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки».
У ході діалогу було з’ясовано, що основною причиною невиконання планових показників є те, що частина медичних препаратів відсутні або завозяться в невеликій кількості постачальниками, які підписали Меморандум з Міністерством охорони здоров’я для участі у відповідному урядовому проекті.
Міський голова доручив начальнику управління охорони здоров’я Т. Темник разом з керівниками аптек сформувати перелік ліків, відсутніх у постачальників. Відповідний направити в департамент охорони здоров’я Кіровоградської ОДА та Міністерство охорони здоров’я України для реагування та забезпечення аптек необхідними ліками.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

два × 3 =