Вчора, 15 червня, відбулося засідання міської топонімічної комісії на якому серед інших розглядалося звернення мешканців міста про перейменування вулиці Симона Петлюри. Про це повідомляє «Флюгер NEWS» з посиланням на прес-службу міської ради.

Обговорення звернення мешканців вулиці Симона Петлюри проходило емоційно. Люди зібрали 145 підписів під клопотанням про перейменування своєї вулиці, яка до декомунізації носила ім’я Котовського, на Озерну. Мешканці вулиці вже позивалися до міської ради через суд, але програли його.
На переконання члена топонімічної комісії, історика Юрія Митрофаненка, подібна позиція викликана передусім недостатньою обізнаністю з біографією Петлюри, його роллю у створенні Української держави, будівництві її Збройних Сил та хибним сприйняттям історичних процесів в Україні під впливом радянської пропаганди.
Нехтуючи думкою мешканців вулиці, члени комісії більшістю голосів не підтримали звернення про повторне перейменування. Натомість Юрій Митрофаненко висловив готовність зустрітися з мешканцями вулиці і познайомити їх ближче з історичною особистістю Симона Петлюри.
Щоб уникнути в подальшому створення такої соціальної напруги, Андрій Табалов запропонував під час перейменувальних процесів активніше проводити консультації і інформаційно — роз’яснювальну роботу з населенням.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

15 − два =