Сьогодні, 16 червня, напередодні професійного свята – Дня Медичного працівника на площі перед міською радою у Кропивницькому пройшла медико-профілактична акція “Виїзна клініка”. Про це «Флюгер NEWS» повідомили у прес-службі міської ради.
Люди в білих халатах вийшли до людей, щоб закликати всіх дбайливо ставитися до власного здоров’я, продемонструвати доступність і оперативність сучасної діагностики, яка дозволяє вчасно виявити небезпечні хвороби і розпочати їх ефективне лікування. Безпосередньо в розгорнутому наметовому містечку у центрі міста громадяни мають можливість пройти експрес-тестування на ВІЛ/СНІД, рівня цукру в крові, виміряти артеріальний тиск, перевірити зір, дізнатись про свої фізичні характеристики: вагу, зріст, отримати консультації від досвідчених терапевтів, педіатрів, кардіологів, дієтологів, окулістів, стоматологів, травматологів.
До медичної акції долучилися і партнери медиків — волонтери КОВ ВБО “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ” та представники Товариства Червоного Хреста України.
В рамках акції волонтери “Червоного хреста” вчили усіх охочих порядку надання екстреної долікарської допомоги, адже в житті кожної людини трапляються випадки, коли на порятунок життя відводяться лічені хвилини і тут важливо точно знати, що і у якій послідовності робити.
Медики не забули і про дітей – створили для них ігрову зону, де вони можуть приміряти на себе фах лікаря. Малюки залюбки вдягають медичні халати, пробують виміряти тиск своїм батькам і отримують за свої старання кисневі коктейлі чи смачні вітамінки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

четыре × 2 =