З 8 по 12 червня Народний аматорський театр ПК «Світлопільський» перебував з гастролями на Житомирщині. Про це повідомляє «Флюгер NEWS» посилаючись на сайт Олександрійської міської ради.
Запросили наш колектив керівництво Квітневої об’єднаної територіальної громади та приватної агрофірми «Єрчики». Мешканці даної території давно знають про Олександрійський театр, тому колектив аматорів зустріли хлібом-сіллю, квітами та щирими привітаннями. Із собою театр привіз три вистави: комедію для дорослих Ю. Полякова «Хомо эректус, или обмен жёнами», драматичну балладу О. Дударєва «Не покидай мене» і комедію М. Кропивницького «По ревізії». Колектив виступав у селах Квітневому, Романівці та Єрчиках. Жителі Попельнянського району були вражені професійною грою наших аматорів.
У перервах між виставами колектив театру мав можливість побувати в історичних місцях Житомирщини, оглянути навколишні краєвиди та відвідати Романівський літературно-меморіальний музей-садибу видатного українського поета Максима Рильського. Крім слів вдячності, на згадку про гастрольну поїздку аматори отримали у подарунок сувеніри, ікону Божої Матері від місцевої православної громади, великий коровай та запрошення ще не один раз завітати у гості з новими виставами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

одиннадцать − 8 =