Юні єкологи

13-15 червня 2017 року в місті Кропивницькому проходив VІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних ботаніків. Про це повідомляє «Флюгер NEWS» з посиланням на сайт Новоукраїнської міської ради.
У зборі взяли участь 19 команд з 17 областей України. Кіровоградську область представляли вихованці гуртка «Екологічне краєзнавство» центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» Новоукраїнської міської ради – Білокоз Тимофій та Новікова Вікторія (керівник гуртка Кравченко Антоніна Леонідівна).
Цікавою, змістовною, насиченою була конкурсна програма збору. Першого дня юні екологи представляли домашнє завдання: презентацію та фотовиставку «Рідкісні представники флори ландшафтного заказника місцевого значення «Квіти на скелях».
14 червня команди відвідали дослідницько-селекційний дендрологічний лісовий центр «Веселі Боковеньки» (Долинський район). За завданнями вчених в дендропарку учні виконали ряд нелегких практичних екологічних завдань.
Білокоз Тимофій та Новікова Вікторія достойно представили наш заклад, громаду, область. Вони вибороли І місце у фотовиставці «Рослини України, які підлягають особливій охороні» та стали переможцями VІ Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних ботаніків, нагороджені кубком, грамотами та призами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

8 + четырнадцать =