Сьогодні, 21 червня, Кіровоградський міський голова Андрій Райкович провів прийом громадян з особистих питань. Про це повідомили «Флюгер NEWS» у прес-службі міської ради.
Вирішити свої проблеми прийшли до очільника міста десятеро містян. Вони звернулися до міського голови з проханням допомогти з облаштуванням дитячих майданчиків, наведенням ладу на Рівнянському цвинтарі, оформленні договорів оренди на землю.
У власників будинків садового товариства «Червона зірка» свої плани. Люди хочуть, аби їх товариство приєднали до Кіровограда. Більшість членів цього товариства живуть в дачних будиночках, які для них є постійним житлом. Через це вони мають низку проблем: дітей, через відсутність реєстрації місця проживання, не беруть в садочки, їх відмовляються брати на облік у поліклініках. Єдина можливість нормально жити, переконані люди – приєднатися до міста.
Андрій Райкович, вислухавши прохання людей, дав завдання підлеглим ретельно вивчити ситуацію.
— Ми повинні комплексно підійти до вирішення цього питання, – зауважив міський голова. – Найперше, всі ви — мешканці цього кооперативу, повинні провести збори і офіційно звернутися до міської влади з пропозицією приєднатися до міста. На основі цього звернення спеціалісти виїдуть на територію, зроблять обстеження, і вже складатимуть план, яким чином допомогти вам у вирішенні проблеми.
За результатом розгляду заяв, Андрій Райкович надав доручення керівникам відповідних виконавчих органів міської рад. Усі порушені питання взяті на контроль.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

3 × 5 =