Забезпеченню селища Нового, що в Кіровограді, цілодобовим безперебійним водопостачанням була присвячена нарада, яку провів заступник міського голови Олександр Мосін вчора, 22 червня. Про це «Флюгер NEWS» повідомили у прес-службі міської ради.
Окрім заступника міського голови Олександра Мосіна у нараді взяли участь селищний голова Сергій Денисенко, начальник головного управління ЖКГ міської ради Віктор Кухаренко та директор КП «Теплоенергетик» Тетяна Соколенко.
— Водопостачання селища Нового здійснюється з місцевих джерел: Лелеківського і Обознівського. Свого часу тут пробурили по дві і чотири свердловини відповідно та облаштували в них водозабори. Ще взимку воду мешканцям селища забезпечували 5 свердловин, але по завершенні опалювального сезону одне місце забору в Обознівці замулилося, пояснила ситуацію Тетяна Соколенко, тож на сьогодні водопостачання Нового здійснюється з чотирьох місць забору, одне з яких до того ж втратило дебет води майже на 50%.
Подача води на селищі Новому не припиняється ні на хвилину, насоси працюють – не вистачає води. За теперішніх обставин бракує потужностей близько 40 кубометрів на годину, а відтак резервуари не встигають наповнюватися і автоматика відключає водопостачання.
Для того, щоб відновити повноцінну подачу води, необхідно, як мінімум – почистити замулену свердловину і встановити два додаткових насоси, як максимум – варто бурити дві нових свердловини для додаткового водозабору. І у першому, і у другому випадку роботи можуть виконати підприємства, що мають відповідну ліцензію. Єдине таке профільне підприємство в області перебуває у стадії її переоформлення.
Олександр Мосін доручив головному управлінню ЖКГ і комунальному підприємству активізувати пошуки підрядної організації, а на підставі отриманої від неї комерційної пропозиції – забезпечити відповідне фінансування робіт з міського бюджету в рамках виконання Програми утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

четыре × 1 =