Сьогодні, 2 серпня, депутатська комісія з питань регламенту та депутатської етики не підтримала запропонований проект рішення міської ради, яким передбачалося перейменувати Кіровоградську міську раду в Кропивницьку.
З такою ініціативою виступив депутат міської ради Сергій Капітонов. На думку автора проекту рішення та небайдужих містян, перейменування міської ради давно назріло. Активісти скаржаться, що вже минуло більше року, як Верховна Рада України перейменувала Кіровоград, а міська рада і досі залишається не перейменованою.
Свою, раціональну, точку зору з приводу перейменування має юридичне управління міської ради. Вони закликають депутатів не приймати поспішних рішень, так як у Вищому адміністративному суді триває розгляд справи по оскарженню рішення парламенту щодо перейменування нашого міста. Тож, позиція юристів міської ради полягає в тому, що слід дочекатися рішення суду, аби потім знову не змінювати установчі документиміської ради.
Також слід нагадати нашим читачам, що крім оскарження рішення про перейменування Кіровограда у Вищому адміністративному суді України, 12 липня ц.р. колегія Конституційного суду України відкрила конституційне провадження у справі щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

1 × пять =