5 серпня 2017 року в урочищі “Полковніче” на території Торговицької сільської ради відбулося перепоховання воїнів прикордонників Західного прикордонного округу та бійців РСЧА, які загинули в липні-серпні 1941 року в урочищі “Зелена Брама”, що були виявлені під час пошукових робіт на території села Підвисоке Новоархангельського району і ексгумовані Новоархангельською районною благодійною організацією “Пошуковий загін “Зелена Брама”. Про це «Флюгер NEWS» повідомляє з посиланням на сайт Новоархангельської РДА.
Участь у церемонії перепоховання взяли керівництво райдержадміністрації, районної ради, Оршанецького навчального центру прикордонної служби України, Черкаської, Запорізької, Голованівської спілки ветеранів прикордонників України, районного військового комісаріату, Новоархангельської районної організації ради ветеранів України, сільські голови, керівники господарств району.
З виступу голови Новоархангельської районної благодійної організації “Пошуковий загін “Зелена Брама” Анатолія Фартушного стало відомо, що пошуковцям вдалося ідентифікувати, за номером бойових нагород, одинадцять військовослужбовців та знайти родичів загиблих.
По військовій традиції пам’ять полеглих воїнів вшанували трьома пострілами зі стрілецької зброї, а присутні на перепохованні громадяни поклали до могили загиблих вінки та квіти.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

четыре × два =