Тактика боротьби із несанкціонованою торгівлею має змінитися. У цьому переконаний секретар міської ради Андрій Табалов, який вважає, що необхідно активніше попереджати саме споживачів про ризики купівлі продуктів на асфальті. Про це повідомляє «Флюгер NEWS» з посиланням на прес-службу міської ради.
— Безумовно, ні поліція, ні спецінспекція, ні управління торгівля не повинні втрачати пильність і контроль за недопущенням фактів продажу на території міста у непристосованих місцях продуктів, які мають обмежений термін придатності і швидко псуються при високій температурі, – відзначив Андрій Табалов. – Але активніше мають включитися засоби масової інформації, прес-служба з роз’ясненнями для покупців про загрозу для життя і здоров’я від споживання такої неперевіреної продукції.
Активнішу позицію протидії стихійній торгівлі мають зайняти і спеціалісти Держпродспоживслужби, яка останнім часом чомусь опікується волонтерами, що виготовляють домашнє варення, наголосив секретар міської ради.
— Варення, звісно, що може містити шкідливі речовини, якщо воно приготоване у неправильних умовах. Але воно не несе стільки загрози, як риба, м’ясо та молоко, що продаються у несанкціонованих місцях «з підлоги» при спекотній температурі повітря. У першу чергу, Держпродспоживслужба повинна боротися із серйозними порушеннями на стихійних ринках і теж пояснювати людям, що купуючи продукти на стихійних ринках вони ризикують. Я не думаю, що задоволення від тієї кров’янки або копченої риби вартує більше, ніж власне здоров’я, — підкреслив Андрій Табалов.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

пять + 8 =