Підприємницька діяльність є надзвичайно важливою складовою економічних відносин, яка швидко реагує на зміни кон’юнктури ринку, забезпечує насиченість його товарами і різноманітними послугами, працює в основному на масового споживача, є носієм інновацій. Про це йшлося на прес-конференції начальника управління економіки Кіровоградської міської ради Андрія Паливоди, повідомляє «Флюгер NEWS» з посиланням на прес-службу міської ради.
За інформацією Андрія Паливоди, на сьогодні в обласному центрі працюють майже 22,5 тисячі суб’єктів малого та середнього господарювання, серед яких 15 тисяч фізичних осіб – підприємців, що забезпечують роботою 14 тисяч осіб найманих працівників.
— За 7 місяців 2017 року підприємцями міста сплачено 62,4 млн.грн. акцизного збору, 70,6 млн. грн. єдиного податку, — відзначив начальник управління. – А це, у свою чергу, складає майже 25% від податкових та неподаткових надходжень до міського бюджету.
Відрахування до бюджетів усіх рівнів, що сплачують підприємці, надають можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми: ремонтувати школи, дитячі садочки, заклади охорони здоров’я, спорту, надавати соціальну допомогу незахищеним верствам населення нашого міста.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

девятнадцать − шестнадцать =