Напередодні нового навчального року голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відвідав Олександрівське НВО №1. Про це повідомляє «Флюгер NEWS» з посиланням на прес-службу ОДА.
В цій школі значну увагу приділяють викладанню хімії. Для цього тут обладнано спеціалізовану хімічну лабораторію, для якої було придбано витяжну шафу, демонстраційний стіл, інтерактивну дошку, проектор, ноутбук та нові меблі – на загальну суму майже 230 тис. грн.
Варто зазначити, що під час літніх канікул діти не полишають свою школу, і з цікавістю проводять вільний час у кабінеті хімії. Разом із викладачем вони працюють над різними дослідами, оволодіваючи новими знаннями з улюбленого предмету.
Після спілкування з юними дослідниками, Сергій Кузьменко передав у подарунок для школи сертифікат на демонстраційну таблицю Д.І.Менделєєва.
За допомогою сучасного навчального обладнання учні зможуть оперативно визначати такі параметри, як атомний номер та інші значення кожного хімічного елементу, що сприятиме підвищенню рівня їх знань з хімії, а також формуванню додаткових навичок з використання інформаційних технологій.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

один × 1 =