Шановні вчителі!
Дорогі первачки, учні, студенти, батьки!
Перший день завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя. Тож сьогодні, 1 вересня, жінки Кіровоградщини, сердечно вітають вас із початком нового навчального року!
Цього дня вперше сядуть за парти і помандрують в країну знань тисячі маленьких школярів в усіх куточках нашої Кіровоградщини. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаємо їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.
Жінки Кіровоградщини щиро вітають школярів і студентів, для яких сьогодні також починається новий навчальний рік. Тож бажаємо вам мудрості та віри у власні сили.
А вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є педагог! Тож зичимо вам натхненням, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві.
Бажаємо усім на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Здоров’я вам тепла й любові!
Зі святом вас!
Галина Гришко,
голова Кіровоградського відокремленого
підрозділу ГО «Жінки України за мир і стабільність»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

2 × два =