Лікарівське родовище титанових руд знаходиться між селами Троянове та Бирзулове Новомиргородського району у 3,0 км на південний захід від міста Новомиргород та 5,0 км на схід від Бирзулівського родовища ільменитових руд.
Протягом 2012-2016 років ТОВ ВКФ “ВЕЛТА” за власні кошти проведено роботи з геологічного вивчення зазначеного родовища. За результатами цих робіт апробовано підраховані запаси титанових руд та ільменіту, які затверджені Державною комісією України по запасах корисних копалин станом на 01 грудня 2016 року. Про це «Флюгер NEWS» дізналися у прес-службі обласної ради.
Згідно з чинним законодавством України у сфері використання надр щодо погодження клопотань про надання спеціальних дозволів на користування надрами з органами місцевого самоврядування, враховуючи клопотання ТОВ ВКФ “ВЕЛТА” щодо надання спеціального дозволу на користування надрами Лікарівського родовища титанових руд, розташованого на території Новомиргородського району Кіровоградської області, обласна рада погодила відповідне клопотання.
Роботи із видобування титанових руд на Лікарівському родовищі будуть виконуватись за власні кошти підприємства. Загальна вартість робіт складе 18300 тис. грн.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

12 − 10 =