День партизанської слави сьогодні відзначили в Кіровограді-Кропивницькому. Захід провели на фортечних валах. Тут зібралися керівники міста і області, представники ради ветеранів, школярі, учасники партизанського руху та громадськість міста. До могил загиблих партизан покладали квіти, а чотирьом учасникам підпільного партизанського руху вручили по тисячі гривень матеріальної допомоги. Активними учасниками врочистих заходів стали також комуністи міста.
Звертаючись до присутніх, лідер комуністів Валентина Федорівна Шаповалова відзначила, що сьогодні ми згадуємо про подвиг тисяч наших співгромадян, що боролися в роки Великої Вітчизняної війни в глибокому тилу, які внесли величезний вклад в битву за визволення України від німецько-фашистських загарбників. Проходять роки, змінюються покоління, проте пам’ять про великий подвиг звершений робітниками, колгоспниками, звичайними людьми завжди залишиться в пам’яті нащадків.
Також в цей день були покладені квіти до меморіальної дошки, присвяченій підпільному обкому комуністичної партії, який діяв на території Кіровоградської області в роки Великої Вітчизняної війни.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

пятнадцать + 17 =