2 жовтня, відбулась селекторна нарада під головуванням віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, на якій обговорювалося питання про готовність регіонів до опалювального сезону. Про це повідомили «Флюгер NEWS» у прес-службі міської ради.
Станом на 29 вересня, в Кіровограді до опалювального сезону були готові практично усі заклади соціальної сфери.
Як зазначалося на нараді, до опалювального сезону вже підготовлені 40 із запланованих 42 шкіл. Акти готовності не отримали ЗОШ № 4 та № 16. В цих закладах завершуються ремонтні роботи. Готові прийняти тепло всі 37 дошкільних навчальних закладів і 3 заклади позашкільної освіти. Належним чином підготувалися до зими також усі 14 міських закладів охорони здоров’я.
Отримали паспорти та акти готовності до опалювального сезону 2017/2018 року і всі житлові будинки комунальної власності обласного центру. Спеціалісти житлово-комунальних підприємств завершують роботи з обстеження димових та вентиляційних каналів, їх оголовків та герметизації інженерних вводів, вживають необхідні заходи щодо приведення їх у належний технічний стан.
Проте занепокоєння сьогодні викликає стан розрахунків підприємств паливно-енергетичного комплексу міста за спожитий газ. Так, станом на 29 вересня 2017 року загальна заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» складає майже 354 мільйони гривень. З них ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» боргує понад 161 мільйон гривень, КП «Теплоенергетик» – понад 192 мільйони гривень.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

9 − 5 =